Convertel - tłumaczenia telefoniczne, tłumaczenia przez telefon

Tłumaczenia telefoniczne

CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. tłumaczenie przez telefon tłumaczenia telefoniczne tłumaczenia online tłumaczenia

3 Kroki do swobodnej komunikacji:

1. Zarejestruj się tutaj - dane do faktury lub zapłać w systemie prepaid z karty Visa
2. wybierz 334862000 lub z za granicy 0048334862000 i wybierz kod języka (np 10-angielski)
3. wybierz numer rozmówcy (np: 0044123456789 i #) - zgłosi się tłumacz i poprowadzi tłumaczenie
CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii teleinformatycznych pozwalających na zestawienie rozmowy z trzema numerami jednocześnie można rozmawiać przez telefon z osobą obcojęzyczną z udziałem tłumacza. Wszystkie trzy osoby słyszą się wzajemnie.

Wykorzystując system głośnomówiący można przekształcić usługę CONVERTER w telefonicznego tłumacza osobistego. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się np. w czasie wycieczek zagranicznych kiedy chcemy porozmawiać z miejscowymi a nie znamy języka. Do korzystania z usługi CONVERTER nie potrzeba kupować specjalistycznego sprzętu czy instalować specjalnego oprogramowania. Jedyne co jest potrzebne to zwykły aparat telefoniczny i połączenie z numerem 0708 870 970 lub 033 486 2000 przy zawarciu umowy z firmą Convertel by korzystać z usługi po dużo niższych stawkach.
Wygoda Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą. Połączenie trójstronne podczas którego wszyscy rozmówcy słyszą się nawzajem to szybka i wygodna forma wymiany myśli.
Mobilność Często jeździsz za granicą? A może tylko wybierasz się samochodem na urlop? Nie ważne. Podczas każdego wyjazdu może zaistnieć potrzeba rozmawiania w obcym języku. W każdej z tych sytuacji nieodzowny okaże się tłumacz, ale skąd go wziąć? Gdzie szukać? CONVERTER to tłumacz w twoim telefonie.
Profesjonalizm Nasz zespół to tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie dzięki możliwości przyporządkowywania określonych tłumaczy - specjalistów okreslonym klientom według ich wymagań i zapotrzebowania.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©