Convertel - tłumaczenia telefoniczne, telefonia cyfrowa

Tłumaczenie z języka angielskieg, niemieckiego, francuskiego, włoskiego, czeskiego i innych

CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów przez telefon lub po prostu tłumacza. tłumaczenie przez telefon telefonia cyfrowa tłumaczenie rozmów tłumaczenia telefoniczne


Tłumaczenia pisemne.

Oprócz tłumaczeń telefonicznych czasami konieczna jest wymiana dokumentów które muszą być tłumaczone z powodów róznych uwarunkowań. Nasi tłumacze chętnie podejmą się wyzwania tłumaczenia tekstów. Państwa teksty będą powierzane doświadczonym tłumaczom. Zwracamy także uwagę na terminy wykonania zleceń tłumaczenia tekstów. Po potwierdzeniu wyceny tłumaczenia i ustaleniu terminu Państwa tłumaczenia będą przesyłane pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Będziemy zaszczyceni tłumaczeniem tekstów uwierzytelnionych jak i nie uwierzytelnionych.


Dysponujemy zespołem doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy z różnych języków. Przykładamy szczególną wagę do fachowości tłumaczenia, wierności oryginałowi, dbałości o formę oraz indywidualnego podejścia do klienta. Naszym klientom zapewniamy także szeroko pojętą poufność w zakresie powierzonych nam tekstów.

TŁUMACZENIA - OFERTA I CENNIK
Firma Columbus oferuje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych (zwykłych oraz przysięgłych), a także ustnych.

Dysponujemy zespołem doświadczonych i profesjonalnych tłumaczy z różnych języków. Przykładamy szczególną wagę do fachowości tłumaczenia, wierności oryginałowi, dbałości o formę oraz indywidualnego podejścia do klienta. Naszym klientom zapewniamy także szeroko pojętą poufność w zakresie powierzonych nam tekstów.

Tłumaczenia pisemne
Grupa Z języka obcego na język obcy
I 32 35
II 34 38
III 43 47

PROMOCJA!!! Tłumaczenia na język angielski z korektą doświadczonego native speakera tylko 32 zł!!!

Grupy językowe:
GRUPA I: angielski, niemiecki, francuski, rosyjski
GRUPA II: czeski, słowacki, włoski, hiszpański, portugalski, turecki
GRUPA III: węgierski, grecki, rumuński, bułgarski, chorwacki, słoweński, ukraiński, białoruski, litewski, łotewski, estoński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, fiński
GRUPA IV: pozostałe języki Europejskie oraz inne są wyceniane indywidualnie.

Ceny podane są cenami netto, należy doliczyć podatek VAT. Podstawą rozliczenia dla tłumaczenia zwykłego jest każda rozpoczęta strona rozliczeniowa czyli 1500 znaków ze spacjami. Dla tłumaczenia przysięgłego wynosi ona 1125 znaków ze spacjami.

Tryb ekspresowy (powyżej 7 stron dziennie): cena podstawowa + 50%
Tłumaczenie techniczne lub specjalistyczne: cena podstawowa + 30%
W GRUPIE I cena zawiera korektę stylistyczną oraz merytoryczną native speakera. W pozostałych grupach językowych korekta rodzimego użytkownika języka: cena podstawowa + 50%.
W cenę wliczona jest graficzna obróbka tekstów zawartych w rysunkach/schematach/mapkach.

Uwaga: W celu zagwarantowania wysokiego standardu wykonywanych tłumaczeń wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie językowej przez innego tłumacza lub zespół tłumaczy, a wszelkie konsultacje dotyczące tłumaczonego tekstu są bezpłatne. Ceny obejmują wydruk, (opcjonalnie w formie elektronicznej), formatowanie tekstu oraz korektę językową.

Wygoda Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą. Połączenie trójstronne podczas którego wszyscy rozmówcy słyszą się nawzajem to szybka i wygodna forma wymiany myśli.
Mobilność Często jeĽdzisz za granicą? A może tylko wybierasz się samochodem na urlop? Nie ważne. Podczas każdego wyjazdu może zaistnieć potrzeba rozmawiania w obcym języku. W każdej z tych sytuacji nieodzowny okaże się tłumacz, ale skąd go wziąć? Gdzie szukać? CONVERTER to tłumacz w twoim telefonie.
Profesjonalizm Nasz zespół to tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie dzięki możliwości przyporządkowywania określonych tłumaczy - specjalistów określonym klientom według ich wymagań i zapotrzebowania.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©