Convertel - tłumaczenie rozmów, tłumaczenia telefon

Tłumaczenie rozmów przez telefon, telefonia cyfrowa

CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów przez telefon lub po prostu tłumacza. tłumaczenie przez telefon telefonia cyfrowa tłumaczenie rozmów tłumaczenia telefoniczne


TELEFONIA CYFROWA

...to klasyczny telefon z usługami nowej generacji. Innowacyjność Telefonii Cyfrowej polega na tym, że do transmisji danych (głosu) wykorzystuje sieć Internet. Wykorzystanie Internetu pozwala na znaczną redukcję kosztów usługi telefonicznej (nawet do 70% w porównaniu do tradycyjnej telefonii) a dzięki platformie Convertel udostępnienie nowoczesnych usług dodatkowych, oraz na znaczącą poprawę jakości przesyłanego głosu.dzwoń z zagranicy za 99 gr/min z komórki

Dzwoń tanio za granicę, z Tłumaczem lub bez!!!

Za granicę dzwonisz przez Skype'a lub telefon stacjonarny z prefixem ponieważ z komórkowego jest drogo?

Nie prawda! Rozmowy za granicę z telefonu KOMÓRKOWEGO z prefixem 334862080 są dostępne już od
0,99 zł /min
z VAT (w Europie), 1,20zł z VAT (reszta świata)!

W biznesie liczy się szybkość i wygoda działania, dzwoń za granice ze swojej komórki! Zarejestruj się dziś, pobierz, podpisz i wyślij skan umowy na nasz e-mail. Uruchomienie usługi tanich rozmów i systemu tłumaczeniowego na Twojej komórce, niezależnie od operatora, od ręki!!!


Oszczędność
Dzięki wykorzystaniu do transmisji danych sieci Internet możliwe jest znaczące zredukowanie kosztów rozmów telefonicznych. W porównaniu z operatorami stacjonarnymi: Minuta rozmowy z numerem stacjonarnym w kraju to koszt zaledwie 0,09zł. Natomiast Minuta rozmowy z zagranicznym numerem stacjonarnym to 0,20zł. Koszty te ulegają proporcjonalnemu obniżeniu wraz z generowanych ruchem - warunki negocjowane dla firm i biznesu.

Czas rozmów rozliczany jest sekundowo dzęki czemu płacisz dokładnie za to z czego skorzystałeś.
Ponadto połączenia wewnątrz sieci Convertel są bezpłatne!

Mobilność
Telefonia Cyfrowa dzięki temu, że wykorzystuje Internet do transmisji danych jest bardzo mobilna. Numer telefonu zapisany jest w tzw. bramce. Jeżeli Użytkownik zechce zmienić miejsce korzystania z telefonu może to zrobić bez najmniejszego problemu. Wystarczy podłączyć bramkę do Internetu w nowym miejscu i już można korzystać z dotychczasowego numeru telefonu. Nie ma znaczenia gdzie znajduje się nowa lokalizacja, może być to inna strefa numerów kierunkowych, może to być inny kraj czy kontynent, numer telefonu działa i pozostaje taki sam.

Najważniejsze jednak jest to, że bez względu na to gdzie podłączasz bramkę, czy w Polsce czy w innym, najdalszym zakątku ¦wiata za połączenia zawsze płacisz tak jak byś dzwonił z Polski. Oznacza to, że jadąc na wakacje np. do Australii możesz zabrać ze sobą swoją bramkę, podłączyć ją w hotelu do Internetu i dzwonić do przyjaciół i rodziny w Polsce płacąc stawkę za rozmowę lokalną w Polsce (jeśli oba numery telefoniczne są w obrębie systemu Convertel, połączenie jest bezpłatne).

Drugi, internetowy numer telefonu w Twojej komórce
System Convertel umożliwia nadawanie numeracji i w pełni obsługuje technologię kont SIP. Oznacz to, że każdy użytkownik telefonu komórkowego który pozwala na założenie konta SIP i połączenia się z bezprzewodowym Internetem Wi-Fi (np. Hot Spot w centrach miast, restauracjach czy firmach) może korzystać z połączeń w stawkach systemu Convertel np. dzwoniąc za granicę bez drogich opłat Roamingowych!

Doskonała jakość połączeń
Telefonia Cyfrowa to cyfrowa jakość dĽwięku. Transmitowany głos pozbawiony jest wszelkich trzasków, szumów i innych zakłóceń. Zapewniają to wysokiej klasy serwery systemu.

Zarządzanie numerem za pośrednictwem portalu internetowego
Każdy użytkownik posiada dostęp do swojego portalu internetowego zabezpieczonego hasłem, w którym może bezpłatnie zarządzać w czasie rzeczywistym ustawieniami swojego numeru lub numerów jeżeli posiada ich więcej.

Portal dostarcza takich funkcjonalności jak:
 • Dostęp do bilingów rozmów w czasie rzeczywistym (wyszczególnienie: daty i godziny nawiązania połączenia, numeru z którym było nawiązywane połączenie, skutek połączenia, czas trwania połączenia, rodzaju połączenia, koszt połączenia, podsumowanie). W każdej chwili można sprawdzić do kogo dzwoniono lub kto do nas dzwonił, ile czasu trwała rozmowa i ile kosztowała. Na bieżąco można monitorować stan rachunku.
 • Dostęp do panelu zarządzania usługami dodatkowymi (przekierowania na inne numery, poczta głosowa, zastrzeżenie numeru, blokada połączeń przychodzących, blokada połączeń wychodzących). Dzięki temu w każdej chwili Klient może włączyć, skonfigurować usługę którą aktualnie jest zainteresowany lub wyłączyć tę której w danej chwili nie potrzebuje.
 • Statystyki (graficzna prezentacja korzystania z telefonu np. udział rozmów lokalnych i zagranicznych w całości rozmów). Korzystając z tej usługi Klient może w sposób czytelny zobrazować wykorzystanie telefonu.
 • Kalkulator Umożliwia sprawdzenie przed rozmową z wybranym numerem jaki będzie jej koszt.
Usługi dodatkowe.
Każdy klient, bezpłatnie, ma dostęp do pakietu usług dodatkowych które poszerzają możliwości wykorzystania telefonu.
 • Bezwarunkowe przeniesienie wywołań (CF) - możliwość przekierowanie rozmów przychodzących na dowolny numer telefonu, również komórkowy. Kiedy niema Cię w domu lub biurze możesz przekierować wszystkie rozmowy przychodzące na inny numer stacjonarny lub komórkowy tak abyś mógł je odebrać.
 • Przeniesienie wywołań przy zajętości (CFB) - w możliwość przekierwania rozmów przychodzących w momencie gdy nasz numer jest aktualnie zajęty na inny dowolny numer telefonu również komórkowy. Kiedy ktoś do Ciebie dzwoni a Ty w tej chwili prowadzisz inną rozmowę przez telefon rozmowa przychodząca zostanie skierowana na inny numer.
 • Przeniesienie wywołań przy nieobecności (CFU) - Poczta głosowa. Możesz skierować wszystkie połączenia przychodzące bezpośrednio na pocztę głosową.
 • Blokada prezentacji numeru (CLR) - możliwość samodzielnego zarządzania tym czy nasz numer będzie zastrzeżony czy też nie.
 • Blokada wywołań przychodzących (DND) - możliwość zablokowania połączeń przychodzących z dowolnie wybranych numerów. Zablokowany rozmówca słyszy sygnał zajętości.
 • Dynamiczny dyskryminator (OCB) - możliwość blokowania połączeń wychodzących na dowolnie wybrany numer np. 0-700
 • Fax2Mail (FAX) - możliwość wysyłania dokumentów PDF jako fax oraz możliwość otrzymywania faxów jako dokument PDF i przesłania go na adres e-mail.
 • SYSTEM TŁUMACZENIOWY CONVERTER - użytkownicy telefonii Convertel posiadają możliwość bezpłatnego podłączenia do systemu tłumaczeniowego. Usługa uruchamiana jest darmowo dla klientów posiadających numer w sieci Convertel.

Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą.

Wygoda Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą. Połączenie trójstronne podczas którego wszyscy rozmówcy słyszą się nawzajem to szybka i wygodna forma wymiany myśli.
Mobilność Często jeĽdzisz za granicą? A może tylko wybierasz się samochodem na urlop? Nie ważne. Podczas każdego wyjazdu może zaistnieć potrzeba rozmawiania w obcym języku. W każdej z tych sytuacji nieodzowny okaże się tłumacz, ale skąd go wziąć? Gdzie szukać? CONVERTER to tłumacz w twoim telefonie.
Profesjonalizm Nasz zespół to tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie dzięki możliwości przyporządkowywania określonych tłumaczy - specjalistów określonym klientom według ich wymagań i zapotrzebowania.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©