Convertel - tłumaczenia przez telefon, tłumaczenie rozmów

Tłumaczenia online rozmów

CONVERTER oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów przez telefon lub po prostu tłumacza. tłumaczenie przez telefon telefonia cyfrowa tłumaczenie rozmów tłumaczenia telefoniczne


CONVERTER

...oferuje usługi wsparcia telekomunikacji międzynarodowej w oparciu o nowoczesny system tłumaczenia telefonicznego. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii teleinformatycznych pozwalających na zestawienie rozmowy z trzema numerami jednocześnie można rozmawiać przez telefon z osobą obcojęzyczną z udziałem tłumacza. Wszystkie trzy osoby słyszą się wzajemnie.

Wykorzystując system głośnomówiący można przekształcić usługę CONVERTER w telefonicznego tłumacza osobistego. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się np. w czasie wycieczek zagranicznych kiedy chcemy porozmawiać z miejscowymi a nie znamy języka.

Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą.

Dla kierowców!
Często jeĽdzisz za granicą? A może tylko wybierasz się samochodem na urlop? Nie ważne. Podczas każdego wyjazdu może zaistnieć potrzeba rozmawiania w obcym języku.
Gdy zatrzyma Cię policja na drodze.
Zdarzy się wypadek lub stłuczka.
Będziesz musiał pytać o drogę.
Zaginą Ci dokumenty.
Możesz mieć konieczność skorzystania z miejscowej służby zdrowia.
W każdej z tych sytuacji nieodzowny okaże się tłumacz, ale skąd go wziąć? Gdzie szukać? CONVERTER to tłumacz w twoim telefonie. Dostępny w każdej chwili i w języku jaki wybierzesz. Teraz nie musisz obawiać się zaskakujących sytuacji. Wystarczy wybrać numer, poczekać na zgłoszenie się tłumacza i włączyć system głośno mówiący.

Dla podróżujących!
Wybierasz się za granicę, na wycieczkę, do pracy? Zastanawiałeś się jak porozumiesz się na miejscu w kryzysowej sytuacji czasem tragicznej? Kiedy zginie twój bagaż, zgubisz dokumenty, będziesz musiał rozmawiać z policją, urzędnikami, pytać o drogę lub prosić miejscowych o pomoc? A może po prostu będziesz chciał z kimś porozmawiać na ulicy lub zrobić zakupy. Teraz wystarczy mieć przy sobie telefon zarejestrowany w bazie CONVERTER. Dzięki nam będziesz mógł skorzystać z usług tłumacza w każdej nieprzewidzianej sytuacji. Wystarczy wykręcić numer.

Dla firm!
Jeżeli prowadzisz firmę. Współpracujesz lub chciał byś współpracować z zagranicznymi partnerami, chcesz zdobyć nowe, zagraniczne rynki. CONVERTER jest właśnie dla Ciebie! Dzięki naszej usłudze w dowolnej chwili będziesz mógł sięgnąć po słuchawkę i porozmawiać ze swoim zagranicznym kooperantem. Ani Ty ani On nie musicie znać wspólnego języka, rozmowa będzie tłumaczona przez naszego tłumacza. Zaoszczędzisz czas i pieniądze. Nie będziesz musiał umawiać się z tłumaczem i rozmówcą na godzinę rozmowy. Nie będziesz musiał płacić tłumaczowi za dojazd i tłumaczenie. Wszystko załatwisz szybko, tanio i w momencie, który Ci odpowiada.

Zamiast szukać pracowników ze znajomością języków będziesz mógł skupić się na poszukiwaniu fachowców. My przetłumaczymy rozmowy.

Dla hoteli!
Prowadzisz hotel? Zastanawiasz się jak uatrakcyjnić swoją ofertę dla obcokrajowców? CONVERTER jest doskonałym rozwiązaniem! Zaproponuj gościom możliwość tłumaczenia rozmów telefonicznych. Będą mogli swobodnie komunikować się ze swoimi partnerami w Polsce, urzędami, poczują się swobodniej. Specjalnie dla Twoich gości przygotujemy zapowiedzi w różnych językach oraz foldery informacyjne.

Dla branży turystycznej!
Prowadzisz firmę turystyczną? Na pewno zastanawiasz w jaki sposób obniżyć koszty noclegów. Jak dotrzeć do właścicieli noclegów w najciekawszych miejscach. Jak uatrakcyjnić wypoczynek turystom. Wszystko to osiągniesz dzięki usłudze CONVERTER!. Ile razy znajdowałeś ciekawe miejsca dla swoich turystów, ale bariera językowa nie pozwała dojść do porozumienia z właścicielami noclegów? Jak często zamiast bezpośrednio rozmawiać z właścicielami kwater korzystasz usług pośrednika który, potrafi dogadać się z obiema stronami za co bierze odpowiedni procent? Czy miałeś konieczność bezpośredniego kontaktowania się z urzędnikami, policją czy innymi służbami obcego kraju, a nieznajomość wspólnego języka to utrudniała? Teraz dzięki usłudze CONVERTER będziesz mógł sam, bezpośrednio kontaktować się z osobami wynajmującymi noclegi. Ominiesz pośredników, dzięki czemu będziesz mógł uatrakcyjnić ceny wycieczek. Dotrzesz do atrakcyjnych miejsc wypoczynku. Będziesz mógł organizować wyjazdy w najbardziej atrakcyjne zakątki świata.

Ponad to możesz wzbogacić swoją ofertę poprzez oferowanie klientom możliwości rejestracji swojego telefonu w bazie CONVERTEL. Będą mogli korzystać z osobistego tłumacza bądĽ tłumaczenia rozmów telefonicznych. Dzięki temu nieskrępowanie skorzystają z uroków odwiedzanych miejsc. W każdej chwili będą mogli skorzystać z tłumacza w czasie zakupów, czy rozmów z miejscowymi. Nasze usługi będą przydatne również w przypadku konieczności kontaktu z policją, urzędnikami, czy innymi służbami. Pozwól, aby twoi klienci mogli bez skrępowania cieszyć się urlopem.

Dla branży transportowej!
¦wiadczysz usługi transportowe? Brak wspólnego języka utrudnia Ci kontakt z klientami za granicą? Twoi kierowcy nie potrafią dogadać się na miejscu z klientami? CONVERTER rozwiąże twoje kłopoty! Teraz bez problemu dogadasz się z zagranicznymi klientami. Kierowcy będą mogli swobodnie porozumiewać się na miejscu lub telefonicznie w każdym języku. W razie konieczności kontaktu z policją, służbami celnymi, czy innymi urzędnikami będą mogli szybko i bez problemu korzystać z usług tłumacza.

Wygoda Nasza usługa przeznaczona jest dla każdego kto potrzebuje tłumaczenia rozmów telefonicznych lub po prostu tłumacza. Mogą z niej korzystać zarówno firmy w kontaktach biznesowych jaki i osoby prywatne np. kupując samochód zagranicą. Połączenie trójstronne podczas którego wszyscy rozmówcy słyszą się nawzajem to szybka i wygodna forma wymiany myśli.
Mobilność Często jeĽdzisz za granicą? A może tylko wybierasz się samochodem na urlop? Nie ważne. Podczas każdego wyjazdu może zaistnieć potrzeba rozmawiania w obcym języku. W każdej z tych sytuacji nieodzowny okaże się tłumacz, ale skąd go wziąć? Gdzie szukać? CONVERTER to tłumacz w twoim telefonie.
Profesjonalizm Nasz zespół to tłumacze przysięgli z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy tłumaczenia na najwyższym poziomie dzięki możliwości przyporządkowywania określonych tłumaczy - specjalistów określonym klientom według ich wymagań i zapotrzebowania.
Wszystkie prawa zastrzeżone 2010©